Správa bytových domů

Nabízíme komplexní správu bytových domů v Jihomoravském kraji a v Praze. Zajistíme bezproblémový chod celé vaší nemovitosti. Postaráme se o údržbu, komunikaci s nájemníky i nezbytnou administrativu. Spravujeme vše od panelových domů přes klasické cihlové nájemní domy až po luxusní vily. Vždy garantujeme profesionální přístup a maximální péči o váš majetek.

Proč je to s námi OK?

Staráme se za vás

O veškeré záležitosti se postaráme za vás. Komunikujeme s nájemníky, zajišťujeme opravy, řešíme vzniklé problémy. Vy si můžete v klidu užívat pasivní příjem.

Skvělý stav nemovitosti

Zaručujeme, že váš bytový dům zůstane v perfektním stavu. Zajišťujeme běžné i větší opravy. O dům se staráme od sklepa po střechu.

Snížení provozních nákladů

Známe průměrné spotřeby na osobu a byt. Díky tomu můžeme spravedlivě nastavit zálohy. V případě nedoplatků umíme argumentovat ve váš prospěch.

Efektivita nemovitosti

Sledujeme spotřebu energií, rozkládáme platby. Když se děje něco nezvyklého, problém hledáme a vyřešíme. Nacházíme pro vás nové potenciální zdroje příjmu z nemovitosti.

Řešení komplikací

Ušetříme vás starostí s problematickými nájemníky. Nepříjemnosti řešíme za vás. Ať už jde o vymáhání nájemného, nepořádek v domě či napjaté sousedské vztahy.

Vyšší výnosnost

Držíme krok s trhem a pravidelně navyšujeme nájemné. Díky tomu nikdy nepřijdete o peníze, které vám náleží.

Co všechno řešíme?

zateplení
hydroizolace
kamerový systém výtah
efektivní využití prostor
vlhkost domu
efektivita vytápění střecha
suterén
schodiště
čipy pro přístup do domu
energetická náročnost budovy
aktualizovaná výše nájemného
efektivita nemovitosti
nalezení nových potenciálních zdrojů příjmu z nemovitosti
zastupování majitele na schůzi SVJ
základy domu

Jak to funguje?

Úvodní schůzka

Na začátku se potkáme ve vašem bytovém domě. Prohlédneme si ho, zjistíme jeho technický stav, pobavíme se o vašich představách a našich možnostech. Odsouhlasíme si cenu za služby. Poté začneme pracovat.

Napravíme nedostatky

Po převzetí domu do správy provedeme opravy, úpravy nebo rekonstrukce, na kterých jsme se domluvili a jsou-li zapotřebí. Nastavíme správně procesy, implementujeme nová pravidla, podle kterých bude vše lépe fungovat. Poučíme nájemníky, nastavíme správně platby.

Správa a provoz domu

Řešíme veškeré provozní záležitosti, které se domu týkají. Poradíme si s běžnými problémy i havarijními či neočekávanými situacemi. Komunikujeme s nájemníky.

Pasivní příjem

Zatímco my pracujeme, vám plyne pasivní příjem na účet. Rozvážeme vám ruce, abyste se mohli věnovat důležitějším věcem. Nadále však rozhodujete o směřování vaší nemovitosti.

Máte dotaz? Dejte nám vědět.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Vytvořit jiný kód
Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ALMA property s.r.o., sídlem Jedovnická 2347/6, Líšeň, 628 00 Brno, IČO 29228760, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zavolejte na

+420 603 214 805

Jsme k dispozici každý den od 8:00 do 16:30 hodin. V urgentním případě volejte kdykoliv.

Adresa

ALMA property s.r.o.
Jedovnická 2347/6
628 00 Brno

Sociální sítě

Facebook

Instagram

LinkedIn

Top