Správa bytů

Svěřte nám svůj investiční byt do péče. Zatímco my se staráme o to, aby byl v tom nejlepším stavu, vy si můžete užívat pasivní příjem. Naši zkušení správci mají odborné znalosti a postarají se o váš byt po všech stránkách. Vy můžete být v klidu s vědomím, že je vše pod kontrolou. Byty spravujeme v Jihomoravském kraji a v Praze.

Proč je to s námi OK?

Obsazenost bytu

Zaručujeme, že váš byt bude mít vždy nájemníka. Dlouhodobě držíme 98,9% obsazenost nemovitostí, které spravujeme.

Zaplacené nájemné

Každý měsíc garantujeme nájemné na vašem účtu. V případě komplikací dlužnou částku vymáháme. O nepříjemnosti se postaráme za vás.

Byt v původním stavu

Váš byt pravidelně kontrolujeme. V případě závad řešíme jejich nápravu okamžitě. Udržujeme byt v takové kondici, v jaké nám ho svěříte.

Řešení komplikací

Jsou-li s nájemníkem potíže, řešíme je za vás. Ať už jde o příliš vysokou spotřebu energií, rušení nočního klidu nebo napjaté sousedské vztahy.

Běžné opravy

Zajišťujeme běžné opravy, které v bytě nastanou. Spolupracujeme s prověřenými řemeslníky, kteří jsou pro nás k dispozici v nejbližším možném čase.

Komunikace a konzultace

Veškerá komunikace s nájemníkem jde přes nás. V pátek večer ani na dovolené vás rušit nebude. V případě zájmu vám také poradíme, jak byt pronajímat efektivněji.

Co všechno řešíme?

Úvodní schůzka

Na začátku probereme vaši situaci – od technického stavu nemovitosti, přes vhodnost vybavení, až po stanovení správného nájemného. Pokud nad investicí do nemovitosti zatím přemýšlíte, poradíme vám s výběrem, aby pro vás skutečně byla zdrojem pasivního příjmu.

Převzetí bytu do správy

Po převzetí bytu do správy provedeme opravy, úpravy nebo rekonstrukce, na kterých jsme se domluvili a jsou-li zapotřebí. Zprostředkujeme také nákup a montáž nábytku i doplňků. Začneme oslovovat ty správné nájemníky.

Nastěhování nájemníků

Najdeme pro vaši nemovitost vhodného nájemníka. Vypracujeme nájemní smlouvu, kterou necháme křížově ověřit několika právními kancelářemi. Zabezpečíme bezproblémové předání nemovitosti do nájmu.

Správa bytu

Během nájmu za vás komunikujeme s nájemcem a řešíme jeho požadavky, například opravy či povinné revize. Vymáháme smluvní ustanovení. Po ukončení nájmu byt převezmeme a připravíme pro nového nájemníka.

Máte dotaz? Dejte nám vědět.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Vytvořit jiný kód
Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ALMA property s.r.o., sídlem Jedovnická 2347/6, Líšeň, 628 00 Brno, IČO 29228760, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zavolejte na

+420 603 214 805

Jsme k dispozici každý den od 9:00 do 17:00 hodin. V urgentním případě volejte kdykoliv.

Adresa

ALMA property s.r.o.
Jedovnická 2347/6
628 00 Brno

Sociální sítě

Facebook

Instagram

LinkedIn

Top