Technická správa nemovitostí

Naše technická správa zahrnuje široké spektrum úkonů. Zajistíme opravy, revize, úklid i rekonstrukci. Staráme se o firmy s nebytovými prostory. S naším důkladným technickým managementem můžete mít jistotu, že vaše nemovitost bude vždy v perfektním stavu, připravena splnit veškeré vaše požadavky a očekávání.

Proč je to s námi OK?

Vše pod jednou střechou

Zajistíme veškerá řemesla a služby od sádrokartonáře po uklízečku. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli, kteří jsou pro nás k dispozici v nejbližším možném termínu.

Pravidelná správa

Šetříme vám čas. Pravidelná technická správa vašich prostor zaručuje jejich lepší stav nyní i do budoucna. O vše se postaráme za vás.

Průběžná kontrola 

Pravidelně dohlížíme na to, zda vše běží tak, jak má. Garantujeme 100% kvalitu provedených technických úkonů.

Co všechno řešíme?

facility management
rekonstrukce
technické revize údržba budovy
údržba okolí
rekonstrukce
úklid prostor údržba zeleně
péče o střechu
malířské a natěračské práce

Jak to funguje?

Úvodní schůzka

Na začátku se potkáme ve vaší nemovitosti. Prohlédneme si ji, zjistíme její technický stav, pobavíme se o vašich představách a našich možnostech. Odsouhlasíme si cenu za služby. Poté začneme pracovat.

Napravíme nedostatky

Po převzetí prostor do správy provedeme opravy, úpravy nebo rekonstrukce, na kterých jsme se domluvili a jsou-li zapotřebí. Nastavíme správně procesy, implementujeme nová pravidla, podle kterých bude vše lépe fungovat.

Správa a provoz

Řešíme veškeré provozní záležitosti, na kterých jsme se domluvili. Prostory průběžně udržujeme. Řešíme a odstraňujeme problémy a havarijní i neočekávané situace.

Máte dotaz? Dejte nám vědět.

Zanechte na sebe kontakt, ozveme se Vám.

Vytvořit jiný kód
Odeslat

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ALMA property s.r.o., sídlem Jedovnická 2347/6, Líšeň, 628 00 Brno, IČO 29228760, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů.

Zavolejte na

+420 603 214 805

Jsme k dispozici každý den od 8:00 do 16:30 hodin. V urgentním případě volejte kdykoliv.

Adresa

ALMA property s.r.o.
Jedovnická 2347/6
628 00 Brno

Sociální sítě

Facebook

Instagram

LinkedIn

Top